Rüya Ekip

Başka Bir Hayat Mümkün!

55153
Güçlü Kadın
4
Eğitmen
2240
Uzman Adayı
215
Tamamlanmış Eğitim

“Bizler anneyiz, bizler iyi bir eşiz, bizler belki de bir öğretmen, belki de bir restaurant da aşçıyız. Ama hepimiz bir girişimciyiz. ”

Elçin Yavuz Coğuplugil, Co-Founder – Rüya Ekip

DOĞRU ZAMAN VE DOĞRU YER

Hayatta doğru zamanda doğru yerde olmanın önemini çok iyi biliyorum. Ama son 2 senede öğrendim ki o an geldiğinde bunun farkında olmakmış asıl önemli olan.

Şuan da bu farkındalığa sahip binlerce ”Rüya Ekip” üyesi, bizim tamamen ücretsiz olarak sunduğumuz online eğitimler ve ekip içi imkanlarla bu işe emek ve gönül verdikleri oranda küçüklü büyüklü paralar kazanıyorlar.

Ben sektöre girdiğim gün kendim için bir adım attım. ”Rüya Ekip’’ i kurduğum gün binlerce kişinin hayatı için bir adım atmışım.

Bizler kim miyiz? Bizler anneyiz, bizler iyi bir eşiz, bizler belki de bir öğretmen, belki de bir restaurant da aşçıyız. Ama hepimiz bir girişimciyiz. Biz kendimize ”Rüya Ekip” diyoruz.

BERABER BAŞARIYORUZ!

Şuanda Türkiye’nin köyden kente, dört bir yanında her ay evine fazladan paralar kazandıran, kendi hayallerini gerçek yapan, çocuklarının geleceğine yatırım yapan binlerce üyemiz var. Ve bir çoğu da ilk adımı atmakta çekimserdi.
Çünkü doğrudan satış ile para kazanılabileceğini düşünmüyorlardı. Korkuları vardı, çevreleri yoktu, zamanları yoktu, bahaneleri çoktu. Hepsini aştık. Sırrımız da bu zaten. Hayali olan, daha çok para kazanmak isteyen herkes bizim için ideal çalışma arkadaşı. Çünkü biz tüm bunları aştık zaten ve bunların hiçbirini bahane olarak kabul etmiyoruz.

Çünkü ”Rüya Ekip” te bunların hepsinin yanıtlarını verip, yolları gösteriyoruz. Hangi şehirde olduğunuzun hiçbir önemi yok.

Elçin Yavuz Coğuplugil.